Proporcjonalne i regularne usta przy pomocy medycyny

Powiększanie ust w XXI wieku cieszy się ogromna popularnością,  kobiety coraz częściej poddają się temu zabiegowi, aby wyglądać ładnie, elegancko i seksownie. Cóż, najczęściej usta powiększa się kwasem hialuronowym i jak dotąd nie ma bezpieczniejszej metody. Co ciekawe, ta metoda nie uczula, jednak są do niej przeciwwskazania, jakie? 

Większe usta w mgnieniu oka

Powiększanie ust w RzeszowieKobiety coraz częściej dostrzegają w sobie wady, za mały biust, odstające uszy, zmarszczki, czy zbyt małe usta. To najczęściej modyfikowane części ciała przez kobiety. Z pomocą przybywa medycyna estetyczna i dobrze, jeżeli ktoś ma kompleksy, to powinno się je niwelować i z nimi walczyć, a jeżeli mamy możliwość całkowitego pozbycia się ich, to już całkowicie sytuacja bardzo komfortowa. Pełne usta mogą nam sprawić, tylko i wyłącznie wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej, rzadziej kosmetyczka. W zależności od efektu wstrzykuje się pożądaną przez nas ilość. Jest to zabieg nieinwazyjny i nie uczula, gdyż kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym ciele. Z wiekiem niestety, od około 25 roku życia stężenie kwasu hialuronowego w stawach, w skórze zmniejsza się, a na jego utratę najbardziej sa narażone osoby, które często chudną, nie utrzymują stałej wagi, lub właśnie kończą 25 rok życia. Przeciwwskazania do stosowania kwasu hialuronowego jest jedynie ciąża i choroby autoimmunologiczne. Tak więc metoda jest bardzo bezpieczna i skuteczna, efekty powiększania ust utrzymują się do kilku miesięcy, zazwyczaj od 12 miesięcy do 18 miesięcy. Następnie zabieg trzeba powtórzyć. Oprócz powiększania ust, wyrównuje się asymetrię, unosi się kąciki ust do góry lub odtworzenie granicy pomiędzy czerwienią wargową a skórą. Ceny wahają się w granicach 400 złotych do nawet 2500 złotych, wszystko zależy od tego jaki wybierzemy gabinet, czy doświadczony, czy mniej doświadczony. Aby efekt był naturalny, powiększanie ust w Rzeszowie warto zabieg powtarzać co 6 miesięcy, to taki optymalny czas, kiedy nie będziemy mieli ani zbyt mocnego efektu, a jedynie go podtrzymamy.

Upiększanie kwasem hialuronowym jest naprawdę genialną alternatywą. Do tego nieszkodliwą, jedynym problemem może być chwilowy dyskomfort po użyciu kwasu hialuronowego, czyli przykładowo zaczerwienienie skóry ust, sine usta, nabrzmiałe czy po prostu brak czucia w nich. Nie należy się martwić bo wszystko zniknie od kilku godzin do kilku dni i na pewno będziemy się cieszyć efektem, pięknych i dużych ust. Tak więc jeżeli mamy uzbierane pieniądze i mamy kompleksy, warto zainwestować w siebie. 

Przewiń na górę