Przytulna umeblowana kawalerka

Kawalerka do kupienia

Sama nie wiem, kiedy moje jedno jedyne dziecko, tak szybko dorosło. Ja pamiętam, jakby to było wczoraj, jak dopiero co urodziła się moja córka, jak była malutka, jak poszła do przedszkola. Łezka się w oku kręci. Dzisiaj, to już dorosła pannica, która właśnie skończyła szkołę średnią, bardzo dobrze zdała maturę i dostała się na swoje wymarzone studia. Coś niesamowitego!

Kupimy jej kawalerkę

Przytulna umeblowana kawalerka Tak, jak wspomniałam moja córka dostała się na swoje wymarzone studia, a mianowicie medycynę. Jacy byliśmy z mężem dumni, jak się okazało, że jej się udało. Zawsze w nią mocno wierzyliśmy, a teraz jeszcze przeszła samą siebie. Jedyny minus to taki, że te studia są w Poznaniu, a my mieszkamy 180 km dalej. No nic. Kiedy taka rozłąka musiała nadejść. Nadszedł teraz czas, aby zacząć myśleć nad jakimś lokum dla córki tam na miejscu. Usiedliśmy we trójkę przed laptopem i przeglądaliśmy najróżniejsze ogłoszenia o wynajmie mieszkania, czy pokoju w Poznaniu. Jednak szybko zorientowaliśmy się, że jest to całkowicie nieopłacalne. Ceny są stanowczo za wysokie. Wpadliśmy z mężem na zupełnie inne rozwiązanie. Kawalerka na sprzedaż w Poznaniu nie jest niczym trudnym do znalezienia, a po przeliczeniu wszystkiego, to wyszło nam, że będzie się to dużo bardziej opłacać dla nas. Padła więc decyzja. Kupujemy kawalerkę. Córka będzie miała większa swobodę i duży wyższy komfort. Zaczęliśmy przeglądać różne ogłoszenia i znaleźliśmy parę naprawdę bardzo sensownych. Pojechaliśmy na miejsce do Poznania, aby samemu ocenić na własne oczy te mieszkania. Dwa niestety odpadły nam od razu. Za dużo rzeczy było w nich do zrobienia, a my chcieliśmy znaleźć takie, aby córka mogła się od razu wprowadzić. Całe szczęście dwie następne kawalerki, które oglądaliśmy już takie były. Świeżo wyremontowane, w nowych budownictwach, świetna lokalizacja, blisko przystanków. Bardzo nam się one obie spodobały i obie były w porównywalnych cenach. Dodam, że te ceny były naprawdę okazyjne. Córce też oba mieszkania bardzo przypadły do gustu i widziałam, że sama nie wie, które bardziej.

Zdecydowaliśmy się w końcu na zakup jednej z tej kawalerki i muszę przyznać, że naprawdę wszyscy, cała nasz trójka, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Bardzo fajny rozkład mieszkania, gdzie jest osobna kuchnia, pokój, łazienka, mini przedpokój raz niewielki balkon. Bardzo dobry standard, a w dodatku świetnie wyremontowane. Bardzo nowocześnie i widać, że wcześniej też mieszkały tam jakieś młode osoby. Jestem pełna nadziei, że córce będzie się tam dobrze mieszkać. 

Przewiń na górę