Jako intendentka zamawiam chemię gospodarczą

Jakiś czas temu dostałam pracę w szkole podstawowej jako intendentka. Oprócz tego, że muszę pracować w kuchni i zamawiać towar spożywczy, to jeszcze raz na jakiś czas zajmuję się sporządzaniem listy zakupów dotyczącej chemii gospodarczej. Jako główny zaopatrzeniowiec, muszę mieć swoich dostawców, jednak jeżeli chodzi o chemię gospodarczą, to zwykle zamawiam to w sklepie internetowym.

Zamawiam chemię gospodarczą przez sklep internetowy

chemia gospodarcza ze sklepu onlinePosiadam odpowiednie druki i listy rzeczy, które powinny znajdować się w szkole. Rzeczy te są potrzebne, aby utrzymać czystość szkoły. Jest to tak zwana chemia gospodarcza. Na szczęście moim zadaniem jest tylko wybór i opłata. Tak więc ta praca jest naprawdę bardzo ciekawa. Chemia gospodarcza ze sklepu online nie była droga, a więc księgowa się do mnie czepiać nie musiała. Musiałam szkołę zaopatrzyć na cały miesiąc. Spośród produktów, które oferował sklep online wyróżnić można było między innymi płyny do podłóg. Były dostępne zarówno pasty, jak i płyny uniwersalne, które pięknie pachniały. Ja wybrałam oba, ponieważ szkolna podłoga wymaga dokładnej konserwacji. Oprócz tego należało kupić również płyny do szyb. To prawda szyby w szkole muszą mieć sprzątaczki. Raz na jakiś czas używają je do mycia luster, szyb i innych rzeczy, które wymagają względnego nabłyszczenia. Niezbędne stają się także różnego rodzaju płyny do naczyń, mleczka do czyszczenia, oraz specjalne pasty do mebli drewnianych, aby móc zadbać o meble szkolne. Spośród zamawianej przeze mnie chemii gospodarczej należy wspomnieć także o proszkach do prania. Raz na jakiś czas nasze sprzątaczki robią pranie i wówczas piorą firanki, obrusy z pokoju nauczycielskiego nauczycielskiego i innego rodzaju tekstylia, które znajdują się w szkole. Nikt nie toleruje tutaj brudnych firan. Najważniejsze o czym należy wspomnieć to środki chemiczne stosowane w sanitariatach. W tym przypadku zamawiam płyny do muszli klozetowych oraz mydła w płynie. Są one w dużych opakowaniach. Kierownik sobie zażyczyła także inne rzeczy ze sklepu. Kupuję więc również odświeżacze powietrza, płyny do dezynfekcji rąk a także inne środki do utrzymania czystości.

W szkole omijając chemię gospodarczą zakupioną w sklepie online potrzebne są też inne produkty. Zamawiam również takie rzeczy, jak papier toaletowy, ręczniki do rąk, rękawiczki jednorazowe czy miotły dla naszych sprzątaczek. Jest to również bardzo ważna kwestia determinująca higienę w szkole. Moja praca bardzo mi się podoba, bo lubię wybierać chemię gospodarczą ze sklepu internetowego.

Przewiń na górę